Пошук
РЕЗЮМЕ ЯК ЗАСІБ ПРЕЗЕНТАЦІЇ
РЕЗЮМЕ ЯК ЗАСІБ ПРЕЗЕНТАЦІЇ

Поділитися новиною:

РЕЗЮМЕ ЯК ЗАСІБ ПРЕЗЕНТАЦІЇ

      Куп’янський  міськрайцентр  зайнятості  проводить для безробітних громадян  семінари  з "Техніки пошуку роботи. Підготовка резюме».  

     З 01.01.2017 р. по 21.03.2017 р. було проведено 38 семінарів, де прийняло участь  380 безробітних. Під час семінарів шукачі роботи  вчаться складати резюме за допомогою програми «Конструктор резюме», заповнювати кадрові анкети,  визначати основні джерела з пошуку роботи, знайомляться з основними правилами по складанню резюме:

                                                Як правильно скласти резюме

До вашого резюме багато в чому можуть бути застосовані прийоми реклами.

  • Використовуйте для резюме найкращій папір, чіткий, гарний, шрифт, витримуйте єдиний стиль викладу і написання. Акуратність і естетичність справляють враження респектабельності, викликають повагу і довіру.
  • Потурбуйтесь про читабельність вашого тексту: не зловживайте екзотичними, малорозбірливими шрифтами – текст має читатись легко, без будь-яких зусиль (ніхто не стане гаяти свій час на розшифровування ваших «ребусів» – нечитабельне резюме просто відкладають убік).
  • Контролюйте об’єм вашого тексту. Резюме повинно займати не більше однієї (у крайньому випадку – двох) сторінок.
  • Використовуйте поділ тексту на смислові блоки. Це покращує читабельність і додає тексту естетичності.
  • Найбільш важливі елементи тексту виділяйте іншим типом шрифту. Але не зловживайте – зловживання всілякими візуальними ефектами справляє невигідне враження, свідчить про брак смаку.
  • Продумайте звучання особливо важливих для вас висловів. Пам’ятайте, що одне й те ж можна сказати різними у різний спосіб, тому серед багатьох синонімічних виразів відберіть найбільш точний, ефектний, виграшний для вас.
  • Пам’ятайте – лаконічність є виграшною. Чим більше важливої інформації ви зможете вкласти в якомога коротший текст, тим більш виграшно він буде виглядати. Крім того, це свідчить про ясність і системність вашого мислення.
  • Поставте себе на місце роботодавця і оцініть текст його очима: чи зацікавить вас таке резюме? Що саме не подобається? Чого не вистачає? Переробіть текст так, щоб воно не викликало психологічного спротиву і відразу ж зацікавлювало.
  • Пам’ятайте: будь-яка фірма віддає перевагу переможцям. Тому ваш текст повинен справляти враження спокійної впевненості, рівноваги і одночасно – енергійності. 
Web-адреса: cz.kupyansk.info/news/id/10033 | Переглядів: 81Дата публікації: 11:54 22.03.2017
Керівництво

директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості

Коваленко

Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняСтатистика
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru